SOLNÁ JESKYNĚ

Má vynikající léčivé a regenerační účinky. Tyto účinky jsou již mezinárodně vyzkoušeny a uznávány. Jedinečná kombinace solí z Mrtvého moře, Himalájských solných krystalů a jodo — bromové soli z Pákistánu.

V solné jeskyni panuje unikátní klima s výjimečnou vlhkostí a teplotou. Pobyt v solné jeskyni působí léčivě, podpůrně i preventivně na mnohá onemocnění či zdravotní problémy jako jsou:
Chronické katary nosu, krku (rýma, kašel, nachlazení, ochraptění) Astma, zápaly plic, alergie Lupénka, ekzémy, plísně, kožní onemocnění Vysoký tlak, srdečně cévní onemocnění, úže Neurózy, přepracovanost, stres Regeneruje a omlazuje plet Snížená funkce štítné žlázy Podporuje spalování tuků

Léčebné účinky

Léčebné účinky soli jsou známé už celá staletí. Sůl je nejstarší konzervační látka, která likviduje choroboplodné zárodky a různé bakterie. Jedná se o kousek přímořské oblasti v určitém prostoru. Solná jeskyně poskytuje čisté ionizované ovzduší. Vzduch je nasycen mikročásticemi soli, které obsahují zejména jód, hořčík, draslík, sodík, bróm, vápník, selen, železo a četné další, pro zdraví prospěšné prvky. Bylo prokázáno, že tyto prvky se uvolňují v solné jeskyni mnohem intenzívněji, než ve volné přírodě. Proto, v průběhu jednoho pobytu v solné jeskyni, vdechneme množství odpovídající dvou až třídennímu pobytu u moře. Solná jeskyně tedy nahrazuje pobyt u moře, příjemné a jedinečné prostředí má blahodárný účinek při neurózách, psychickém stresu a vyčerpanosti. Je vhodná také pro zdravé lidi a sportovce, zejména jako prevence před obdobím chřipek a proti nachlazení. Opakovaný pobyt v solné jeskyni pomáhá a léčí zejména nemoci horních cest dýchacích, astma, bronchitidu, alergie, kožní onemocnění (lupénku, ekzémy, akné), čistí a vyhlazuje pleť, působí na cévní problémy (vysoký krevní tlak, arytmie) a již zmiňované stavy vyčerpání, stres apod. Naše solná jeskyně je vybudovaná ze soli z Polska, Pákistánu a soli z Mrtvého moře v podobě solanky (rozpuštěná sůl v pitné vodě), která stéká ve vodopádech a vypařuje se do prostoru jeskyně.

Ceník

Permanentka 10 vstupů990,- Kč
Permanentka 5 vstupů590,- Kč
Dospělá osoba129,- Kč
Důchodce89,- Kč
Dítě 0 - 3 rokyZDARMA
Dítě 3 - 7 let59,- Kč
Dítě 7- 15 let79,- Kč

Rezervace

Po - Pá 9.00 - 19.00 hod.
So - Ne 10.00 - 19.00 hod.

724 900 361

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

© SOLANKA, s.r.o. - Solná jeskyně, privátní solná sauna, kavárna s dětskou hernou a další služby